Esiet sveicināti pašā Jomas ielas sirdī restorānā - grilbārā “Lightouse”. Latviska garša, mājīga un ērta atmosfēra, augsta kvalitāte un vienkārša izsmalcinātība – tas ir par mums, draugi!

Bērniem draudzīga vieta

Bērniem draudzīga vietaApskati visu galeriju šeit

Ģimenēm ar bērniem draudzīgākais restorāns Jūrmalā - GRILBĀRS LIGHTHOUSE

Mūsu restorānā bērni vienmēr ir laipni gaidīti! Piedāvājam krāsainu un gardu bērnu ēdienkarti, lai maltīte būtu īsts piedzīvojums arī mazajiem. Ja gadījumā, bērniem ir kāda produktu nepanesība, tad ēdienkartē norādītie alergēni, ļaus izvairīties no attiecīgo produktu lietošanas. Pirms tam, vēlams par to paziņot mūsu viesmīļiem.

Grilbāra “Lighthouse” interjers ir veidots, lai arī māmiņām un tētiem būtu viegli parūpēties par savām mazajām atvasēm. Pie restorāna esam nodrošinājuši īpašu uzbrauktuvi bērnu ratiņiem un mūsu siltajās telpās ir pieejams ērts un plašs zīdaiņu pārtinamais galdiņš. Maltītes laikā nodrošināsim modernus bērnu krēsliņus, kā arī pēc tam mazais ir laipni gaidīts mūsu bērnu stūrīti, kur pieejamas daudz un dažādas rotaļlietas, vai izbaudīt bērnu slidkalniņu pie restorāna.

Katru svētdienu no plkst. 11:00 – 14:00 mūsu BRUNCH laikā, mazos viesus izklaidē mūsu bērnu animators un plašais ēdienu piedāvājums būs piemērots gan pieaugušajiem, gan bērniem dažādos vecumos.

Pēc gardās maltītes, varēsiet doties veselīgā pastaigā, jo restorāns atrodas tikai 500 m attālumā līdz jūrai. Papildus visam iepriekš minētajam, organizējam arī dažādas bērnu ballītes restorānā vai izbraukumos visā Latvijā, sagatavojam īpašas svētku ēdienkartes un visu citu, ko jubilārs vēlēsies.

Sazinies ar mums jau tagad, lai uzzinātu vairāk informācijas par mūsu īpašajiem bērnu piedāvājumiem.

Bērnu meistarklases

Katru otro sestdienas rītu, 2 stundu garumā grilbārs “Lighthouse” parūpēsies, lai bērniem rīts iesāktos darbīgi, veselīgi un radoši. Bērni ir pārsteigumiem pilni, tādēļ ļauj savam mazajam izmēģināt spēkus, gatavojot dažādus ēdienus kopā ar mums, un iespējams atklāt vēl nezināmus talantus. Mūsu meistarklases paredzētas bērniem sākot no 4.gadu vecuma un tā notiek gan latviešu, gan krievu valodā.

Vietu skaits

Meistarklasē būs pieejamas 15 vietas.

Rezervācija

Lai veiktu rezervāciju, droši rakstiet uz e-pastu info@lighthousegrill.lv vai zvaniet - +371 26360603. Rezervācija ir obligāta.

Cena

15 eiro personai. Cenā iekļauti visi materiāli.

Piedāvājam arī privātās bērnu meistarklases mūsu restorānā, kas ir lielisks veids kā nosvinēt bērna svētkus (dzimšanas dienas vai citas bērnu ballītes) uzaicinot līdz pat 15 draugiem. Arī šos privātos bērnu meistarklases pasākumus vadīsim latviešu vai krievu valodā. Cena atkarīga no bērnu skaita un iepriekš saskaņotās programmas.

Vairāk informācijas par konkrētām bērnu meistarklasēm meklējiet mūsu Facebook lapā, EVENT sadaļā.

Apskatīt galeriju šeit.

Banketi

BanketiApskati visu galeriju šeit

Vai tas būtu grandiozs korporatīvais pasākums, nelielas, tomēr ļoti īpašas vakariņas, vai arī kāds cits svarīgs dzīves notikums, Grilbārs Lighthouse spēs padarīt šo pasākumu par patiesi izcilu, gardu un atmiņā paliekošu.

MĒS NODROŠINĀSIM:

  • Banketu pie mums restorānā Grilbārs Lighthouse vai izbraukuma banketus dažādiem pasākumiem jebkurā Latvijas vietā;
  • Izcilu ēdienu kvalitāti;
  • Augsta līmeņa servisu;
  • Nepieciešamo aprīkojumu;
  • Izbraukuma banketos mēs paši visu aizvedīsim, uzstādīsim, sagatavosim un novāksim;
  • Un, protams, iepriekš saskaņojot, izpildīsim ikvienas Jūsu vēlmes, lai jebkuru banketu padarītu patiesi izcilu!

PAR MUMS:
Grilbārs Lighthouse ir vieta, kur kvalitātei ir nozīme! Mūsu vairāk kā desmit gadu pieredze ir apliecinājums tam, ka mēs patiesi ēdienu un ikvienu tā detaļu radām ar mīlestību un mūsu klienti to ir novērtējuši. Mūsu elegantais dizains un patīkamā atmosfēra radīs vislabāko vidi patīkamām svinībām. Mums ir svarīgi, lai ikviena jūsu vēlme tiktu piepildīta, tādēļ esam gatavi realizēt ikkatru ideju izcilam banketam izbraukumos vai uz vietas Grilbārā Lighthouse.

Sazinies ar mums, lai draudzīgi aprunātos par sadarbības - helmuts@lighthousegrill.lv vai zvani +371 26035145

Biznesa pusdienas

Biznesa pusdienasApskati visu galeriju šeit

Mūsdienās biznesa pusdienas vairs nenozīmē tikai kādu konkrētu ēdienreizi kopā ar potenciāliem sadarbības partneriem. Esošajā biznesa vidē un ritmā ir jāpielāgojas jebkuram dienas brīdim, tādēļ savas biznesa pusdienas Jūs variet rezervēt jebkurā sev ērtā laikā – vai tās būtu brokastis, pusdienas, vai pat vakariņas. Grilbāra “Lighthouse” elegantais interjers, patīkamā atmosfēra un draudzīgās cenas radīs vislabāko vidi veiksmīgām biznesapusdienām.

Iepriekš lūdzam veikt rezervāciju.

Grilbārs “Lighthouse” – vieta, kur kvalitātei ir nozīme!

Svētku svinēšana

Svētku svinēšanaApskati visu galeriju šeit

Ir svētki, kuros mēs mirdzam vēl spožāk!

Vai tās būtu jūsu dzimšanas dienas svinības, kristības, kāzu mielasts, izlaiduma brīdis vai kāds cits nozīmīgs notikums Jūsu dzīvē, grilbārs “Lighthouse” spēs šo dienu padarīt atmiņā paliekošu vēl ilgi. Mēs parūpēsimies par izciliem Latviešu gardumiem, kas pat prasīgākos gardēžus spēs iepriecināt. Nodrošināsim lieliskas aktivitātes, kas pārsteigs Jūsu viesus. Mūsu elegantais dizains un patīkamā atmosfēra radīs vislabāko vidi patīkamām svinībām.

Iepriekš lūdzam veikt rezervāciju.

Grilbārs “Lighthouse” – vieta, kur kvalitātei ir nozīme!

Dāvanu kartes

Iepriecini savus mīļos ar gardu dāvanu karti mūsu restorānā! Piedāvājam 2 veida dāvanu kartes - Restorānā Grilbārā Lighthouse vai dāvanu karti, kas paredzēta mūsu Brunch piedāvājumam.

Derīguma termiņš: Visas dāvanu kartes derīgas 1 gadu.
Samaksa par dāvanu karti: Skaidrā naudā, maksājot uz vietas izņemšanas vietā.

Dāvanu kartes

The restaurant has a nice atmosphere, Interiour is very unique and stands out compared to other restaurants on Jomas street.

„Всегда большой выбор, рыбный стол, мясной стол, суп, горячее, сладкое, фрукты, и бокал шампанского Prosseco. Плюс кофе и чай к этому всему. Рекомендую это место.

Man bija ļoti parocīgi un ērti kopā ar manu 11 mēnešus veco dēliņu. Paldies, ka ir kāds, kas domā par mums - mazu bērnu māmiņām un mūsu vajadzībām.

Uz sākumu